Haber

MHP Uşak İl Müdürlüğü, belediye başkan adaylarını tanıttı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Uşak İl Müdürlüğü, Uşak ve ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı.

Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda konuşan İl Başkanı Ümit Arslan, Türk Asrına yakışır bir şekilde hizmet etmek için yola çıktıklarını söyledi.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için canla başla çalışacaklarını ve herkesin desteğini beklediklerini belirten Arslan, “Bizim görevimiz, her idealiste yakışan onurlu bir duruş, sarsılmaz bir inanç ve kararlılıkla, hiçbir koşula bağlı kalmadan, sımsıkı birlik içinde mücadele etmektir. Duvarda gedik açmak isteyen düşmanlara fırsat veriyoruz. Şüphesiz biz de harekâttayız. “Sorumluyuz. Sefer bizimdir, zafer Yüce Allah’ındır. Kendi davası uğruna sefere çıkan, bedelini ödeyen, şehitler veren ve karşılığını yalnızca kendinden bekleyen ülkücü hareketin Allah yardımcısı olsun.” dedi.

Arslan sözlerine şöyle devam etti:

“31 Mart’a emin adımlarla ilerlerken, Uşak için bölünmeden, tüm kalbimizle, ruhumuzla mücadele etmeye devam edeceğiz. Birliğin gücüyle tüm engelleri aşacağız ve emaneti bilen şehrin liderini seçeceğiz. Bu şehrin ve bu şehirde yaşayan herkesin. O, bu şehirde doğup büyüdü ve hala bu şehirde yaşıyor.” Ekmeğini yiyen, suyunu içen bir kardeş gibi söz veriyorum sana. Allah’ın izniyle 31 Mart’ta zafere ulaştığımızda, aşıklar diyarı, kazananlar şehri Uşak’ımız hak ettiği değeri görecek ve Milliyetçi Hareket kadrosuyla daha önce olduğu gibi değerli hizmet ve çalışmalara imza atacaktır. Yeter artık. “Böylece değerli vatandaşlarımız bize destek olsunlar ve yerelde bizi iktidara taşısınlar.”

Arslan’ın konuşmasının ardından sahneye Uşak Belediye Başkan adayı Sezer Ateş, Banaz Belediye Başkan adayı Aziz Bulut, Eşme Belediye Başkan adayı İlhan Özkan, Karahallı Belediye Başkan adayı Şenol Çakır, Ulubey Belediye Başkan adayı Yorum Eskici ve Sivaslı Belediye Başkan adayı Ali Çetin davet edildi. .

Adayların partilileri selamlamasının ardından Uşak Belediye Başkanı adayı Sezer Ateş, seçilmeleri halinde hayata geçirecekleri projelerden bahsetti.

Partiye yeni katılanların rozetlerini takmalarının ardından program sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu