Haber

Kıvılcım Ural Yeni Albümünü Tamamladı

Eğlenceli, hülyalı, renkli bir dünya Alternatif sahnenin güçlü kadınlarından Kıvılcım Ural, uzun süredir devam eden mesleğinin yeni albümünü tamamladı.

Kıvılcım Ural, Eylül 2023’te çıkacak yeni albümü öncesi son teklisi “But I’m Mafia”yı KuruKafa Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınladı.

Kıvılcım Ural, “But I am the mafia” ile rock tarzında kullanılan unsurları modern indie ve alternatif unsurlarla yeniden yorumluyor ve yepyeni bir sound ile dinleyicisinin beğenisine sunuyor.

Kıvılcım Ural’a ait But I’m the Mafia’nın söz ve müziği Onur Gülanber’e, mix’i ise Onur Gülanber ve Berk Kula’ya ait.

Sahnede gitarda Onur Gülanber, gitar ve bas gitarda Baturalp Yılmaz, davulda Çağdaş Topal ve klarnet solosunda Zafer Özkan sete eşlik ediyor.

İlerleyen yıllarda ilk stüdyo albümü “Rüya Haberleri”nin yayınlanmasının ardından kendisi hakkında söz yazarı ve yorumcu Kıvılcım Ural; “Aşk Anlamaz”, “Yıllar Sonra”, “Aşktan Ölen Var mı?”, “Pes Etmezsem” ve “Ama Ben Mafyayım” müziklerini yayınladı.

“Ama Ben Mafyayım” aşık bir kadının hikayesinin esprili müzikal sözlerle anlatımıdır. Anıl Can’ın renkli ve eğlenceli bir sinema kurgusunda çektiği video klip, Kıvılcım Ural’ın oyunculuk yeteneğini ön plana çıkarıyor.

1989 İstanbul doğumlu Kıvılcım Ural ilahiyat yazarı ve yorumcusu. Sözü ve müziği kendisine ait olan ilk stüdyo albümü “Dream Reports” 2013 yılında yayınlandı.

Sonraki yıllarda yayınlanan tek eserler; 2016’da “Aşk Anlamsız”, 2019’da “Yıllar Sonra”, 2021’de “Aşktan Ölen Var mı?” 6 Temmuz 2023’te çıkacak olan “Ama Ben Mafyayım”, Kıvılcım Ural’ın Eylül 2023’te çıkacak albümünün ikinci teklisidir.

Ama Ben Mafyayım Müziğin Sözleri:

Ne sandın, kendin ne sandın?

Çıplak resmini sokaklara dağıttım.

Her neyse, şimdi bir fincan kahve içerim.

Makyajımla ağlıyorum ve gözyaşlarım ağır olacak

Alındım, pantolona daraldım

Anlatayım fotoğrafın kararsın

Ah ne rahatladın sanıyorsun

Kendini alevler içinde yak

Seni benden kurtaran tanıdık bir mafya yok mu?

Ama ben mafyayım Ne sandın?

Çıplak resmini sokaklara dağıttım.

neyse ben şimdi kahve içerim

Nasıl olsa yandı

Makyajımla ağlıyorum ve gözyaşlarım ağır olacak

Alındım, pantolona kadar daraldım

Sana söyleyeyim

fotoğrafını karart

Ama ben mafyayım

akpinarajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu