Haber

İmar Affı Reklamında Oynadı: Hasan Kaçan, Kılıçdaroğlu’nun Seccadeye Basmasını Hedef Alarak Tepki Gösterdi!

Geçtiğimiz gün bir iftar programına katılan Kemal Kılıçdaroğlu’nun verdiği poz tartışma yarattı. Kılıçdaroğlu’nun CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve iki kişiyle seccade üzerinde poz vermesi infial yarattı.

Kılıçdaroğlu’nun ayakkabısıyla seccadeye bastığı meydana tepki gösteren isimlerden biri de İmar Af Örgütü reklamlarında oynayan Hasan Kaçan oldu. ‘Ey Müslüman… Sensin, ayakkabıyla basılan seccade…’

Yüz binlerce kişinin ölümüne davetiye çıkaran Hasan Kaçan’ın tepkisine yanıt gecikmedi. Haydi hep birlikte detaylara bakalım.

Kemal Kılıçdaroğlu, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde cumhurbaşkanı adaylarından biri.

Millet İttifakı’nın 13’üncü Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, önceki gün eski cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ile görüştü.

Ahmet Necdet Sezer’in Gölbaşı’ndaki konutunda düzenlenen toplantıda, sadece Kılıçdaroğlu ve Sezer’in eve ayakkabıyla girmesini eleştiren tweet atan bir kullanıcı, “Eve ayakkabıyla giren bu zihniyet, bu milleti yıllarca hor gördü…” dedi. .

Geçtiğimiz gün bir iftar programına katılan Kemal Kılıçdaroğlu’nun verdiği poz tartışma yarattı.

Kılıçdaroğlu’nun CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve iki kişiyle seccadede poz vermesi infial yaratırken, iddiaya ilişkin açıklama da geldi.

Kılıçdaroğlu, “Kusura bakmayın seccadeyi göremediğim için çok üzgünüm. Başta milletim olmak üzere dünyada kimseyi kırmak istemem. Burada istismarcıları ve kullandıkları propaganda aygıtlarını vicdanlarına bırakıyorum. ulusumuz.” söz konusu.

?

Kılıçdaroğlu’nun ayakkabısıyla seccadeye bastığı meydana tepki gösteren isimlerden biri de İmar Af Örgütü reklamlarında oynayan Hasan Kaçan oldu.

“Ey Müslüman… Sensin ey ayakkabıyla basılan seccade…” dedi ve devam etti:

Yüz binlerce kişiyi ölüme davet eden Hasan Kaçan’ın tepkisine yanıtlar gecikmedi:

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlara göz atın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu