Haber

Gültekin Uysal: Yanlış örnek verdim, özür dilerim

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, önceki akşam Twitter hesabından Ümit Özdağ’ı etiketleyerek yaptığı paylaşımla ilgili yeni bir açıklama yaptı ve ardından sildi.

Uysal, “Hakareti, tahriki, iftirayı meslek edinmiş, kim bilir ne için, kimler adına yapmış olan @umitozdag tarafından zaman zaman Demokrat Parti’nin ve şahsın kasıtlı saldırılarına cevap verdiğim için mazur görüyor ve kamuoyundan özür diliyorum. o hizmet eder.”

Ne oldu?

Ümit Özdağ, Balıkesir Bandırma’da yaptığı konuşmada, “Altı Masalar’ın kadrosuna soruyorum. Sizi ‘Tarikat ve cemaatleri devletten çıkaracağız’ demekten alıkoyan nedir? Ortağınız, Demokrat Parti’nin başındaki Said-i Nursi denen adamın müridi mi?”

Özdağ’a Twitter’dan yanıt veren Uysal, “Ümit Özdağ denen adam şerefsiz; Çocukken tecavüze uğramış bir çocuk psikolojisiyle, isteseniz de alnınızdan, zihninizden ve ruhunuzdan silemeyeceğiniz ‘darbeci çocuğu olma’ travmasıyla zaman zaman Demokrat Parti’ye ve bana iftira atıyorsunuz. . Şimdi size anladığınız dilden cevap veriyorum; Onurlu insanlar iftira atmaz! Sana fakirlik iftiracısını yedireceğim!” Sözlerini kullandı.

Uysal, sosyal medyada tepkiye neden olan paylaşımını sildi. (HABER MERKEZİ)

haberbozyazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu