Haber

AK Parti Kars İl Başkanı Muammer Sancar Vatandaşlarla Buluştu

AK Parti Kars İl Başkanı Muammer Sancar vatandaşlarla görüşmeye geldi. Sancar, vatandaşların her zaman hizmetinde olduklarını belirtti.

AK Parti Kars İl Başkanı Muammer Sancar, vatandaşları makamında ağırladı. Sancar, bir süre sohbet ettiği vatandaşların sorunlarını ve sorunlarını dinledi. Sancar, sağlık, yol, su, eğitim yatırımları başta olmak üzere vatandaşların dile getirdiği konuları not alarak ilgili kurum amir ve yetkililerine iletti.

AK Parti olarak vatandaşın yanında olduklarını belirten Önder Muammer Sancar, “Vatandaşımızın hizmetindeyiz. Her zaman yanlarındayız. Bugün de vatandaşlarımızı ofisimizde ağırladık. Onları dinledik. Taleplerini ve dileklerini onlardan öğrendim. Gerekli notları aldım. Sorunların çözümlerinin vatandaşlarımız tarafından bir an önce tarafımıza iletilmesi. Amacımız Karslılara hak ettikleri hizmeti vermek, bu yüzden buradayız. dedi.

AK Parti İl Başkanı Muammer Sancar’a sorunlarını anlattıklarına işaret eden vatandaşlar, “AK Parti İl Başkanlığı’na geldik. Sorunlarımızı tek tek not aldı. Sorunlarımızı ilgili yerlere iletti. Kendisine teşekkür ediyoruz” dediler.

Başkan Muammer Sancar daha sonra vatandaşlarla çay içerek sohbet etti. Sıcak bir ortamda yapılan sohbetin ardından vatandaşlar AK Parti İl Başkanlığı’ndan ayrıldı. – KARS

haber-sarikamis.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu